Kuchyně

Vyrábíme kuchyně nejvyšší kvality a to díky nejmodernějším technologiím, kvalitnímu nářadí a zdravotně nezávadným materiálům. Kuchyň, kterou bychom nezvládli, prakticky neexistuje.

Ložnice

Ložnice je relaxační zónou našeho bydlení. A abychom se v ní cítili dobře, měla by být navržena tak, aby byla praktická a útulná. Rádi Vám takové místo vytvoříme.

Šatny a skříně

Hlavním úkolem skříní je organizované uložení Vašich věcí. Pro optimální využití každého prostoru Vašeho bydlení navrhneme a vyrobíme volně stojící skříň, vestavěnou skříň nebo šatnu.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je místem, kde relaxujeme, odpočíváme a trávíme čas se svými blízkými. Nechte si proto navrhnout a vyrobit obývací pokoj přesně podle Vašich představ.

Okna a dveře

Rádi s Vámi prokonzultujeme možnost realizace oken a dveří.

Ostatní

Potřebujete navrhnout a vyrobit něco speciálního? Neváhejte se na nás obrátit. Ukážeme Vám, jak to bude vypadat a následně to vyrobíme přesně na míru Vašim požadavkům.

Jsme inovativní, kvalitní a potrpíme si na preciznost.

O nás

Vítejte na našich stránkách.

Jsme nová firma působící na českém trhu od roku 2016. S výrobou nábytku a ostatních součástí interiéru máme ovšem dlouholeté zkušenosti nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Poradíme při výběru materiálu, uspořádání, připravíme 3D návrh a zrealizujeme. Vyrobíme vybavení Vašeho bytu, domu nebo komerčních prostor z lamina nebo masivního dřeva prakticky, ergonomicky a přesně podle Vašich představ. Jsme inovativní, kvalitní a precizní a naše práce nás baví.

Přijedeme k Vám po celé České republice.

Naše služby

  • 3D návrh a realizace interiérů bytů, rodinných domů nebo komerčních prostor
  • Nezávazná konzultace u Vás doma
  • Zakázková výroba nábytku z kvalitních materiálů